Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

1.kapitola

 ,,Tak jdi a přived' mi ji! Určitě se pokusí spojit s Potterem, takže stačí sledovat ho a jestli to pokazíš jako minule, tak pocítíš mou pomstu! Máš na to týden!'' prohlásil ledový hlas, který nepatřil Harrymu, ale on jím přesto promluvil. Muž klečící před ním zvedl hlavu a Harry v něm poznal Snapea- muže, který zavraždil, nebo se aspon podílel na vraždách lidí, kteří byli pro Harryho velice důležití. Zvedla se v něm nenávist a...probudil se.

Celý zpocený se posadil na posteli a tím probudil Rona, jež s ním sdílel pokoj. ,,Co se děje?'' nechápal tak náhle probuzený Ron, ale okamžitě se zorientoval a padl jako podt'atý zpátka na postel a chystal se zase usnout, ale Harry ho nenechal usnout. ,,Probud' se! Dnes se vracíte do Doupěte a Hermiona tady bude každou chvilku se snídaní!'' a měl pravdu. Hned po tom jak se oba oblékli, vešla do pokoje jejich kamarádka a společně se nasnídali.

Po snídani už Hermiona chtěla vyrazit, ale Ron neměl zabalené věci, a proto musela s odjezdem počkat, což jí neudělalo moc velkou radost a celou dobu co si balil, tak na něj křičela, že je to pitomec a nic nebere vážně!

Po několika minutách už byli připravení k přemístění a loučili se s Harrym, jako by odjížděli na hodně dlouhou dobu někam do tramtárie, ale přitom jeli do Doupěte, kam za nimi měl Harry přijet za tři dny. Do narozenin mu sice zbýval jediný den, ale on se chtěl vydat do Godrikova dolu, kde měli hrob jeho rodiče. ,,Pamatuj Harry musíš být opatrný! Ty-víš-kdo udělá cokoli, aby tě dostal!''objímala ho Hermiona, až vůbec nemohl dýchat a pak se přemístili do Ronova domova.

Harry strávil celý den tím, že si četl knihu, kterou mu dala Hermiona k narozeninám, ale v devět hodin večer se ozvalo zaklepání a Harry přemýšlel nad tím, kdo by to asi mohl být.

Smrtijedy vyloučil ihned, ti by neklepali, nebo to mohl být některý z jeho přátel, ale ti by se mu předtím určitě ozvali, takže to mohli být jedině Dursleyovi, i když Harry nevěděl proč by šli za ním, když jej od konce školního roku přehlíželi nejvyšší možnou měrou.

Harry pro jistotu vytáhnul hůlku a řekl:,,Dále!" a do jeho pokoje vstoupil strýc Vernon, který prohlásil:,,Schov tu nesmyslnou věc a pojd' za mnou, rádi bychom si s tebou promluvili o několika drobnostech.'' Harry tedy schoval hůlku, ale jen do zadní kapsy, aby ji měl pořád u sebe a následoval svého strýce do kuchyně, kde už seděli teta Petunie a bratranec Dudley.

Vyzvali Harryho aby se posadil a on to udělal, pak se jich zeptal:,,Co chcete?" ,, Hádej!" usmál se Dudley a začal se přeměnovat v Draca Malfoye, z Petunie se stala Belatrix Lestrangeová a z Vernona byl rázem Severus Snape, než Harry stačil vytáhnout hůlku, tak jej spoutaly provazy a on nebyl schopen žádného dalšího pohybu!

Poslední komentáře
01.07.2007 21:09:58: Pěkný příbeh ale chybí mi pokračování, v těch 13. kap. ten příbeh mení dokončenej a určitě bych jí č...
09.05.2007 20:29:42: Jo. Pojala to hodně osobitě. Ale hezky. Mně se moc líbí...jen tak dál!!!smiley${1}
08.05.2007 18:14:58: Díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07.05.2007 19:31:43: Hmm ty povídky mají něco do sebe...Fakt moc hezký Kristi!smiley${1}
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!