Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

10.kapitola

Harry se najednou objevil na mýtině kde vál svěží větřík, a proto byl přesvědčen, že to není halucinace, nýbrž místo kam se nechtěně přemístil a už se chtěl vrátit zpátky do Godrikova dolu, jenže až pak si uvědomil, že tam ještě nikdy v životě nebyl a taky to, že tam není sám, nebot' se tam najednou zjevil lord Voldemort, který, jakmile si všiml Harryho, tak zaútočil.

Harry uskočil a paprsek světla místo něj zasáhl, za ním stojící, strom, který v mžiku uschnul.

,,Není dobré zasahovat takto do běhu přírody, Tome!" prohlásil hlas člověka, který stál za Harrym, jež se okamžitě otočil a uviděl svou sestru.

,,Víš, že není dobré utíkat od tak vyjímečného hostitele, jako jsem já, Isabel de L'Soel, nebo ti mám raději říkat Isabel Lily Potterová?" odvětil  Pán zla  a bez jediného zaváhání zaútočil.

Is však stihla jeho útok odrazit a následně oplatit ještě tvrdší mincí.

Plně soustředěna na něj vrhala jedno kouzlo za druhým, ale dostala se moc daleko od Harryho, a proto její schopnost nebyla úplná a ona se nebyla schopna bránit, protože už vyplýtvala skoro veškerou svou magii.

Její organismus byl ještě celkem v pořádku, takže ještě něco jakž takž mohla vyčarovat normálně za pomoci hůlky a také stihla uskakovat před útoky Voldemorta, ale Světlo už ovládat nemohla, takže byla dost vyčerpaná.

Když Voldemort omráčil Harryho a chystal se zasadit Is poslední ránu, tak se najednou před Is objevil strom, který ji zachránil, tedy aspon se jako strom jevil Voldemortovi, zatímco pro Is to byl duch jejího otce, který jí předal svou schopnost a také jí řekl to, že se jí nechtěli vzdát a  také se zmínil o tom, že nyní pro ni začíná nový život mezi Rytíři a potom zmizel.

Když ten strom zmizel, tak Voldemort jen zatajil dech, protože uviděl Is v plné síle a byl strašně moc překvapený, když jej najednou chytily kořeny, které náhle vyrostly ze země, bez jediného důvodu.

Zatímco byl Voldemort svázaný, tak Is přešla k Harrymu, který se už probral a viděla u něj klečet ducha jejich matky, který se na ni jen usmál a pak zmizel.

,,Harry jsi v pořádku?" zeptala se ho Is a chtěla mu pomoci se zvednout, ale on si poradil sám i bez její pomoci.

,,Jasně cítím se jak znovuzrozenej! A ty?"

,,Jsem v pohodě, ale myslím si, že už bychom se měli vrátit!"

,,A jak?"

,,Já tě ted' štípnu a ty se probudíš a ty pak uděláš to samé mě, jo?"

,,Dobře!" souhlasil s jejím plánem Harry a Is jej štípla. Zmizel jí přímo před očima a jí nezbylo nic jiného než čekat, až ji probudí, ale on to neudělal...
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!