Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

13.kapitola

Za Harrym stáli ostatní Rytíři dobra: Remus Lupin, Minerva McGonagalová a vysoký, snědý černovlasý muž, který se představil jako Peter Ogden.

Všichni měli na sobě dlouhé rudé pláště u krku sepnuté sponou, jež měl každý jinou.

Remus měl zvláštní čtverec, ve kterém byl trojúhelník a celé to bylo v kružnici; Minerva měla neidentifikovatelný předmět, který se stále pohyboval; zatímco Peter měl spirálu! U všech spona signalizovala jejich schopnost. Remus byl věštec a prorok, Minerva ovládala telekinezi a Peter telepatii a empatii.

,,Zdravím tě Harry! Věděl jsem, že budeš schopen získat svou schopnost a tím pádem se přidat k nám!" pozdravil jej Remus a přátelsky ho poplácal po zádech.

,,Dobrý den Lupine! Rád vás zase vidím a ostatní také!" řekl Harry a dodal:,,Kdy se můžeme vydat na cestu?"

,,Kam?" zeptal se Ogden, jako by nevěděl o co se jedná.

,,Zachránit mou sestru!"

,,A jsi připraven Harry?" otázala se jej McGonagalová.

,,Samozřejmě!"

,,Připraveni?" otočila se směrem k lesu a začala mumlat prazvláštní slova a z lesa vyběhli nějaká, Harrymu neznámá, zvířata!

Měla zadní končetiny jako gepard, trup  jako  krokodýl, ale s pichlavými ostny; přední končetiny měla jako orangutan a hlavu jako mad'arský trnoocasý drak.

Bylo jich dohromady deset a okamžitě zaútočili na Harryho.

Sesypali se na něj jako vosy a začali jej bodat drobnými noži, které ale byly neuvěřitelně ostré a ihned Harymu způsobily několik tržných ran na pažích a zádech.

Snažil se bránit, ale nešlo to! Jenže když mu začali útočit na obličej tak se začal soustředit a vrhal na ně jedno kouzlo za druhým, jenže byli velice mrštní a vyhnuli se jim.

Nakonec to nevydržel a použil svou nejnovější schopnost, tedy vzduch, a všechny je poslal přímo do lesa, odkud už nevylezli.

Vítězoslavně se podíval na ostatní Rytíře, ale oni se zatvářili smutně a vrtěli hlavami.

,,Voldemort jich má několik miliard a jestli ti trvá jich porazit deset pět minut a ještě ke všemu jsi zraněný, tak se k němu nedostaneš v pořádku!" prohlásila McGonagalová a chtěla pokračovat, jenže ji přerušil Remus:,,Už musíme jet, jinak dorazíme pozdě!"

,,Kam se jede?" zeptal se Harry.

,,Na svatbu!"

,,Ale vždyt' musíme zachránit Isabelu!"

,,Ta ted' není důležitá! Pro zčátek musíme být kompletní!"
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!