Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

14.kapitola

Tuhle kapču jsem napsala v rychlosti, tak ji prosím neodsuzujte!!!!!!!!

,, Jak není důležitá? Vždyt‘ je to moje sestra!“ vybuchl Harry a začal mít špatnou náladu.

,,Harry tvou sestru nemůžeme zachránit jenom my sami!“ prohlásil Lupin.

,,A kdo nám teda má pomoct?“

,,Další Rytíři dobra!“

,,A kde je chcete sehnat?“

,,Na svatbě tvých známých!“

,,A jak je mezi hosty chcete najít?“

,,Jednoduše! Na pravém zápěstí by měli mít podobné znamení jako ty!“ promluvil poprvé za celou tu dobu Ogden!

Harry se podíval na své zápěstí a uviděl větrný vír, který se pohyboval, ale nešel moc vidět!

,,A to chcete všem prohledávat zápěstí?“ zeptal se pohrdavě Harry!

,,Ne! Mám takové tušení, kdo to může být!“ řekl Lupin a pouhým pohybem ruky změnil Harryho černý hábit, na hábit lahvově zelený a pak řekl:,,Ted‘ jsi připravený na svatbu! A všichni se přemístili k Weasleyovým na zahradu, kde vrcholily přípravy na svatbu: dávaly se tam stoly, židle a příbory!

Nově příchozích si jako první všimla Hermiona, která hned jak je uviděla vykřikla Harry a oslovený se ihned ztratil v záplavě jejích vlasů. Hermionin výkřik zaslechli všichni, a proto Harrymu trvalo půl hodiny než se se všemi přivítal a oni ho propustili k práci, která už stejně byla z poloviny hotová.

,,Cos dělal doma?“ zeptal se Harryho Ron, když už jen dolad’ovali výzdobu a Harry řekl:,,Něco čemu bys nikdy nevěřil!“ ale s pohledem na jeho zápěstí dodal:,,Ale brzy budeš mít možnost to zjistit!“ protože měl na ruce vlnky, které se houpaly, jako skutečné vlny a Harry tak poznal, že je Ron také Rytíř.

,,Jak to myslíš?“

,,Po obřadu ti to řeknu!“ odpověděl Harry a spolu s ostatními se chytnul přenášedla, které je dopravilo do jakéhosi lesa, kde se před nimi třpytilo jezero, na jehož březích byly spousty květin, které nikdo z přítomných nikdy neviděl.

Všichni hosté se posadili na předem připravené židle a očekávali příchod nevěsty, poněvadž Bill už stál u oltáře, v perleťově bílém hábit.

Najednou se nad mýtinou rozezněly ptačí hlasy a všichni sledovli, jak stromy ustupují a pak se vrací zpátky! Ustupovaly překrásnému zlatému kočáru, který táhli nádherní běloušové a když kočár zastavil, tak z něj vystoupila Fleur.

Vypadala lépe než si ji Harry pamatoval! Dlouhé vlasy jí volně povlávaly okolo bílé róby, jejíž vlečka jakoby neznala konce a nařasené bílé šaty zdůrazňovaly její krásné tělo. Ted‘ víc než kdy jindy vypadala jako víla a Harry chápal, proč se do ní Bill zmiloval.

Nevěsta přešla až k oltáři a po cestě se nádherně usmívala a když došla ke svému snoubenci, tak začal samotný obřad, který trval půl hodiny.

Po něm se všichni přemístili zpátky k Weasleyovým, kde začala hostina.

Uprostřed toho báječného jídla se však ozvalo ,Prásk!‘, které označovalo, že se sem někdo přemístil.

Všichni se okamžitě otočili a uviděli Isabel, která tam stála jako by se nic nestalo.

,,Zdravím!" řekl a usmála se, ale bylo vidět, že to něbylo od srdce...

Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!