Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

15.kapitola

,,Is!“ vykřikla Fleur a rozeběhla se ke své nevlastní sestře a objala ji, zatímco ostatním hostům vysvětlovala, že je to její sestra, ale nezmínila se o jejím skutečném původu!

To Harry jen seděl na svém místě a uvažoval nad tím, jak se mohla jeho sestra odtamtud dostat, ale nic ho nenapadlo.

Když Fleur konečně přestala Is objímat, tak odešla zpět k Billovi a Isabel ji následovala, neboť jim chtěla dát svatební dar.

Přešla k nim a podala své sestře malou krabičku.

Fleur ji otevřela a uviděla rubínovou lahvičku v níž byl průhledný lektvar!

,,Co to je?“ zeptala se Fleur.

,,Vypij jeden doušek! Zbytek at‘ vypije Bill a poznáte, jestli se skutečně milujete!“ prohlásila Is a chystala se k odchodu.

,,Ty se nepodíváš, jak to dopadne?“ vypálil na ni najednou Harry.

,,Ne, protože já svou nevlastní sestru znám! Ale chtěla bych znát i svého skutečného sourozence, jež mne neskutečně podle zradil a jak vidím, tak toho ani trochu nelituje!“ řekla neuvěřitelně jedovatě Is a už byla uprostřed přeměny, když ji její bratr zarazil:,,Nevěděl jak tě zachránit!“

,,Ale věděl, poněvadž jsem mu to říkala!“

,,Kdy?“

,,Těsně předtím než zmizel! A ted‘ udělám to samé co ty!“ odpálkovala Harryho Is a zmizela.

,,Jak to myslela Harry?“ zeptala se Harryho překvapeně Fleur a popadla lahvičku. Na chvilku zaváhala, ale pak ji otevřela.

,,Netuším!“ řekl Harry a pozoroval, jak Fleur vypila jeden doušek lektvaru a zbytek podává Billovi. Ten jakmile dopil, tak se lehce vznesl nad zem a s jedním zablesknutím zmizely všechny jeho jizvy, které mu způsobil Fenrir Šedohřbet a byl hezčí než kdy dřív! Fleur se mu vrhla kolem krku a byla št’astná, že to tak dopadlo.

Nyní všichni hosté óchali a áchali, jak byli z toho překvapeni a od některých se dokonce ozval potlesk!

Pak, protože už dojedli, se všichni usnesli na tom, že už půjdou spát!

Ron a Hermiona chtěli jít taky, ale Harry je zastavil:,,Vy dva půjdete se mnou!“

,,Kam?“ zeptali se navzájem.

,,Nechte se překvapit!“ odpověděl Harry a vedl je k posledním hostům, kteří ještě neodešli, což byli Lupin, McGonagalová, Ogden a Tonksová.

,,Kam půjdeme?“ zeptal se Harry ostatních Rytířů.

,,Do hlavního štábu! Tam budeme v bezpečí!“ řekla Tonksová a všichni se přemístli na Grimmauldovo náměstí přímo k domu číslo dvanáct a vešli dovnitř!

,,Co tady budeme dělat?“ otázala se Hermiona.

,,Tady o tom nebudeme mluvit, je to příliš nebezpečné! Jdeme až do jídelny!“ prohlásil Ogden a všichni ho následovali do sklepní místnosti, jež byla jako vždy velmi ponurá!

,,Kdo začne?“ zeptala se Minerva.

,,Třeba vy!“ řekl Harry a pozorně poslouchal, jak jeho profesorka vysvětluje jeho dvěma nejlepším přátelům vše o Rytířích a jejich úkolu, stejně jako to udělal Brumbál, když zasvěcoval Harryho rodiče a Siriuse!

Nakonec řekla, že Ron ovládá vodu a Hermiona oheň!

Ron zdědil tuto schopnost po Siriusovi, který ho prohlásil svým dědicem a Hermiona po Brumbálovi, i když neměla ani tušení, že je s ním příbuzná.

,,Takže tady jsi byl!“ bydechl Ron, když si vše poslechl a urovnal v hlavě!

,,Ne! Byl jsem v domě svých rodičů! Ale ne sám…“ řekl Harry a zakroutil hlavou, jako by na to chtěl zapomenout!

,,Co se stalo?“ zeptala se Harryho Hermiona a on jim vše řekl! To o tom přepadení a nezapomněl se zmínit ani o své sestře!

Po jeho proslovu seděli všichni potich a snažili se přijít na nějaký způsob, jak přijít na to, co Is myslela tím svým proslovem na svatbě.

Nakonec se s nápadem předvedl Ogden!

,,Už to mám!“ vykřikl a když upoutal patřičnou pozornost, tak pokračoval:,,Můžu se Harrymu dostat do mysli a vytáhnout z ní ztracenou vzpomínku! Přece víte, že se dá zvrátit každé zapomínací kouzlo a já bych tedy mohl Harrymu vyvolat vzpomínku, na kterou určitě nerad zapomněl!“

,,To je skvělý nápad!“ souhlasila s Ogdenem Hermiona!

,,Tak můžete začít, at‘ už to mám za sebou!“ řekl Harry a sledoval, jak si Peter sedá na vedlejší židli a koncentruje svou schopnost. Pak své ruce dal k Harryho hlavě a zavřel oči.

Najednou Harry ucítil ve své mysli někoho cizího, ale věděl, že je to Ogden, a proto mu nebránil, nýbrž mu ještě pomáhal tím, že si vybavil ten okamžik, kdy vkročil na tu zvláštní louku, ale najednou tam viděl i věci, na které si předtím nevzpomínal! Rozhovor své sestry s Voldemortem, Voldemortovo zajetí kořeny a pak svůj rozhovor s Is,  ve kterém mu řekla, jak se odtud dostat a jak ji probrat.

Ted‘ už Harrymu byl Isiin ledový tón jasný! Věděl, že ho musí nenávidět, když ji tam nechal trčet, ale stále nechápal, jak se odtamtud dostala!

Pak opustil Ogden Harryho mysl a vše řekl ostatním!

,,Co budeme dělat?“ zeptala se Hermiona.

,,Pokusíme se ji zachránit!“ odpověděl Lupin.

,,Ale jak?“ chtěl vědět Ron.

,,Tak to zatím netuším! Vlastně ani nevíme kde ted‘ je!“ přidal se k nim Ogden, když se před ním nikdo neměl k odpovědi!

,,A co teda budeme dělat? Vždyt‘ ovládá hned dvě velice mocné schopnosti!“ prohlásil Harry.

,,Dvě?“ nechápal Ron.

,,Ano! Zemi, protože je dědic Jamese a Světlo, protože je spolu s Harrym zrozena k tomu, aby porazila Rytíře zla! Už když skončila válka a byli ustanoveni Rytíři, byl vyřknuta věštba! Byla strašně dlouhá, a proto nikdo nezná její přesné znění, ale podstata je jasná!

Když se spojí ve svazek manželský a spolu počají dítě, dva z Rytířů, zrodí se jejich dědicové, kteří budou velice mocní a schopni porazit kohokoli, ale pokud se jeden z nich přidá na špatnou stranu, tak to nedopadne dobře pro nikoho!

Myslím si, že Voldemort nějak dostal Is na svou stranu a snaží se jí ukrást její schopnosti!“ prohlásila Tonksová!

,,A může se tomu nějak zabránit?“ zeptal se Harry.

,,Na tuto otázku bohužel nezná odpověd‘ nikdo z nás…“ povzdechla si Tonksová.

 

 

Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!