Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

2.kapitola

,,Tak co, kdo tě zachrání Pottere? Není tu žádný kmotr, jež by za tebe položil život, a Brumbálův oblíbenec už taky nejsi, leda tak jeho mrtvoly, a nikdo z Řádu není v naší blízkosti, takže už nám nikdo nezbývá vid'?" popichoval ho Malfoy a Harry chtěl něco namítnout, ale Belatrix mu zacpala ústa kapesníkem. ,,Bud' zticha! Draco připrav se na přemístění! Severusi, vezmeš Pottera, nebo se nám po cestě ztratí a to by Pána moc nepotěšilo!" a oba muži se připravili.

Snape kouzlem odpoutal Harryho od židle, ale provazy mu nechal, aby se nemohl hýbat a chystal se k přemístění, ale najednou se domem rozlehl výbuch a rozletěly se dveře vedoucí do kuchyně, ve kterých stála vysoká postava zahalená v rudém plášti.

,,Mdloby na vás!" prohlásila a Smrtijedi rozestoupení kolem Harryho se svezli k zemi a on sám také, ale v mžiku se vpamatoval a snažil se rozvázat ty provazy, ale samotnému mu to nešlo, a proto se podíval na tu osobu, která si k němu okamžitě klekla a pomohla mu z provazů. ,,Jsi v pořádku?" ozval  se z pod té kápi jemný, dívčí hlas a on přikývnul.

,,Kdo jste?" zeptal se.

,,Někdo, kdo tě zachránil před těma hnusákama, kteří tě chtěli odvést do sídla ještě většího hnusáka!"

,,A proč jsi mi vlastně pomohla?"

,,Proč si myslíš, že jsem ona?"

,,Máš dívčí hlas!"

,,No asi jo... na to jsem nepomyslela..."

,,Odpovíš mi teda?"

,,Měla bych?"

,,Já nevím...často dostáváš kluky do takovýchhle situací?"

,,Jakých?"

,,No přinejmenším trapných!"

,,Přinejmenším?"

,,Jo!!!"

,,Jak myslíš...co uděláme s nima?" zeptala se nakonec tajemná dívka a ukázala na, zatím neprobuzené, Smrtijedy.

,,Domnívám se, že tuto otázku bychom si měli klást my mezi sebou, poněvadž jste nám oba dva padli do pasti!" ozval se ode dveří ledový hlas, který dal ihned po této informaci pokyn k zabavení hůlek Harryho a jeho tajemné zachránkyně, ale hned po tom, co se jí dotkli, tak se  rozplynula a venku začaly hodiny odbíjet půlnoc na znamení Harryho sedmnáctých narozenin...
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!