Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

20.kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7424":
Isinka
Jak myslíš, ale podle mne to není nic moc! Mimochodem, správně by se moje komentíky neměly počítat, ale já vím, že ty bys to sem nějak dopsal, a proto to vyhovim a dám sem další kapču! Ale jen z dobré vůlesmileysmileysmiley
anonym
Dík, žes mi odepsala!!! Teď tu jsou tři komentáře a ty sem můžeš dát další kapčusmileysmileysmiley!!! Hlavně si ,nepostav hlavu', protože já si to chci dočíst a nemám náladu a ani prostor čekat několik měsíců na to, než sem něco přidáš!!! Doufám, že si tohle brzy přečteš a bude tu nová kapča!!!smileysmileysmiley
Isinka
Prostě ji sem nedám, protože chci, aby se mi čtenáři mých povídek ozývali aspoň trochu se svými názory na to, co si o nich myslí!!! No nějakou dobu počkám, dokud mi sem někdo něco dalšího nenapíše a pak bude možná i bez toho další kapča!!! Ale taky se můžu naštvat, postavit si hlavu a počkat dokud mi sem někdo něco nenapíše a to asi bude za hodně dlouho!!! Takže to nevím jistě!!! Ale už mám připravenejch dalších deset kapitol a postupně se příběh zamotává, ale když si to nechcete číst, tak prosím!!! Já vám to nepřikazuju!!!
anonym
Jako to myslíš tak, že sem nedáš další kapču, dokud tady nebudou tři komenty??? To je pěkná pitomost!!! Ale, když už jsem ti sem něco napsal, tak je aspoň o jeden míň!!! Mimochodem, proč sem vy, co se vám tahle povídka, tak moc líbí, něco nenapíšete??? Vám nejde o pokračování??? Mě totiž jo, protože to ještě může bejt zajímavý!!! Isabelo prosím odepiš, jestli sem něco dáš, i když ty tři komentáře nebudou!!!

 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!