Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

22.kapitola

Druhý den po té hrůzné obhlídce Zahrad hrůzy se Is ráno vzbudila celkem brzy a ihned se nasnídala, poněvadž měla hlad.

Potom co se oblékla, tak se vrhla na studium, ale ani ne po třech minutách ji vyrušil Severus Snape.

,,Ano, Seve?“ řekla Is, když vešel do jejího pokoje.

,,Máš jít na obchůzku do Zahrad! Každý den povinně v tuto dobu a ještě večer! Až se vrátíš dáš hlášení Pánovi a pak ti dá další příkazy.“ pronesl ledově Snape a odešel.

Is se ihned zvedla a šla na obchůzku.

Věděla co ji kde čeká a právě proto jí to trvalo pouze sedm hodin.

Dla všem zvířatům snídani a ošetřila jim rány, protože se mezi sebou poprali a nejhůře na tom byl Morfin (pozn. spis.:Morfin – Voldemortova akromantule), kterému chyběla noha. To škrtiduby chytily nějakou plíseň, ale Is ji naštěstí zničila hned v zárodku a pak se vrátila zpět do hradu, protože už vše prošla.

Když procházela dlouhými chodbami, které zdobily jen louče, ve kterých plál zelený oheň, jež na Isiino okolí vrhal pochmurné stíny, ale ona je nevnímala, stejně jako postavy, v dlouhých černých pláštích, které kolem ní procházely!

Pak konečně došla do hlavní síně a otevřela dveře.

Nebyl tam nikdo kromě samotného Pána zla, který se právě vyžíval v mučení několika kouzelníků, kteří měli zlomených několik kostí a jistojistě zažívali ohromnou bolest.

,,Co si přeješ Isabelo?“ zeptal se Is Pán zla rozčarovaně.

,,Nesu vám hlášení Mistře!“ odvětila Is a nedávala najevo tu špetku strachu, jež v ní vyvolával sám Pán zla.

,,Tak mluv!“ vyzval ji a ona mu řekla vše, co zjistila.

,,Dobře Isabelo! Teď pojď prosím sem ke mně a já tě naučím několik velice užitečných mučících kouzel a později budeš mít to potěšení otestovat je v praxi na několika čarodějích na něž mají mí Smrtijedi už hodně dlouho spadeno, ale ještě se jim nepodařilo je chytit! Ale ten čas jednou nastane a já budu mít potěšení zničit samotného Harryho Pottera! A ty mi v tom pomůžeš!“ zasmál se ledově a Is se k němu přidala, ale jen naoko! Pak přešla k jeho trůnu a on na svých obětech zkoušel všechna ta hnusná kouzla, která učil Is.

Například ji naučil kouzlo, po kterém danému člověku popraskaly všechny kosti v těle a přičiněním dalšího kouzla, zase nesprávně srostly, takže ten člověk zažíval nezměrné utrpení! Další kouzlo otevřelo oběti všechny staré rány, které nasbíral za celý svůj život a ještě je prohlubovalo! Následující bylo kouzlo Sectumsempra, jež otevíralo oběti nové a nové rány po celém těle a ty nešly zacelit žádným známým kouzlem. Is se také naučila, jak způsobit své oběti muka, aniž by to na ní bylo znát.

Naučila se toho ještě mnohem víc, ale tohle bylo hlavni a nejnebezpečnější!

Pak se vrátila do svého pokoje a učila se.

Večer zopakovala ,procházku‘ do Zahrad a následně podala hlášení!

I další den šla ráno na obchůzku a šlo všechno normálně, dokud se u ní po obědě, neobjevila Narcisa Malfoyová.

,,Co si přeješ Narciso?“ zeptala se jí Is.

,,Pán zla tě volá!“

,,Víš co si přeje?“

,,Ano… mohla bys jej pohlídat?“

,,Koho?“

,,Draca! Dnes bude procházet Zahradami, proto tě Pán zla volá!“

,,Draca?! Dobře dohlídnu na něj! To stejně bude můj úkol!“ odvětila Is a vyšla za Narcisou do hlavní síně.

,,A co když se mu i přesto něco stane?“

,,Nestane! Vždyť to není moc nebezpečné! Nebo snad ano?“

,,Ne! Je to celkem v pohodě! Doufám, že se mu to bude líbit!“ zatajila Is před Cisou skutečnost, protože si byla jistá, že to Draco zvládne.

,,Určitě!“ prohlásila Cisa a otevřela dveře, jež vedly do velké síně.

,,Dobrý den, Mistře!“ pozdravila Pána zla Is a nevnímaje okolní Smrtijedy, šla až k trůnu.

,,Dobrý den Isabelo!“ odvětil jako vždy ledově Pán zla, počkal až dojde až k němu a pokračoval:,,Jak jistě víte, dnes dojde ke zkoušce a případnému zasvěcení dalších dvou nadějných nových Smrtijedů: Draca Malfoye a Jamese Silencia! Nyní se všichni přemístěte za mnou k Zahradám.“ a zmizel spolu s Is.

Když už tam byli všichni, tak Voldemort pronesl hrozně dlouhou zahajovací řeč a pak poslal Draca do Zahrad. Následně se otočil k Is a se slovy: ,Víš co máš dělat.‘ ji poslal za ním.

Is se zneviditelnila a následovala Draca do Zahrad, které už znala jako své boty, i když byly hódně velké a ona tam zatím byla jenom čtyřikrát.

Jak vidno, tak Draco byl na začátku dost napjatý a když narazil na Morfina, tak se pořádně lekl a zpanikařil, ale Morfina nakonec omráčil, i když stejně utržil pár šrámů.

Jak šel dál, tak pořád na něco narážel, ale když to pro něj vypadalo dost bledě, tak mu Is tajně vypomohla, protože se bála, že by se mu mohlo něco stát a Cisa by jí to nikdy nezapomněla.

Pak, jak šel Draco dál, tak narazil na bažiny, které ale normálně vypadaly jako úplně obyčejná zem, jenže když si na ně stoupnul, tak se probořil dolů a vrhli se na něj bludníčci, kteří žili v bažinách.

Is mu už už chtěla pomoct, když se najednou z vnitřku bažiny zdvihla prudká nárazová vlna, která, kdyby byla na moři, tak by zaplavila celou pláž; ale bažinová vlna pouze vyplivla Draca Malfoye, celého zabláceného a špinavého, ale s vítězným úsměvem na rtech.

Pak už zamířil rovnou ke kraji Zahrad a vyšel z nich. Následoval aplaus všech přítomných Smrtijedů, neboť to stihl za rekordní čas.

Ale Voldemort se k potlesku nepřidal a čekal na to, až mu Is všechno řekne.

,,Tak co se tam stalo?“ vyptával se Pán zla Isabely, která se vedle něj náhle objevila.

,,Málem zmrzačil Morfina, ale jinak v pohodě. Když se propadl do bažiny, myslela jsem si, že už nevyleze, ale najednou ho bažina vyplivla! Ten kluk má na smrtijedství talent!“ odvětila Is.

,,Už to není kluk! Toto je zkouška dospělosti a on jí prošel!“ prohlásila Narcisa, která k nim přišla a objala Is.

,,Díky, že jsi mu pomohla!“ zašeptala jí do ucha.

,,Ale on to zvládl docel sám!“ odsekla Is s úsměvem a odvrátila se od ní a přidala se se svými gratulacemi k ostatním Smrtijedům, kteří měli Draca rádi.

Vlastně kolem Draca byli úplně všichni, kromě toho dalšího nového: Jamese Silencia.

Is k němu přistoupila a zeptala se ho:,,Ty nejsi rád, že uspěl?“

,,On mi taky nepoblahopřeje až to zvládnu!“ odsekl James.

„Jsi si svým úspěchem nějak moc jistý!“

„Nic, kromě mého vítězství se ani nemůže stát!“

„Skutečně si myslíš, že to bude tak lehké? Projít Zahradami moc lidí nezvládlo!“

„Já tu nemluvím o Zahradách! Ty jsou jen malá změna plánu! Jinak se vše vyvíjí tak, jak jsem si to představoval!“ prohlásil James a podíval se Is upřeně do očí. Is neodporovala a využila toho, aby použila nitrozpyt, protože ji lákalo zjistit úmysly, toho divného skoromuže.

Ale hned, jak se mu dostala do mysli, tak si toho všiml a začal se obrňovat nitrobranou dříve, než stačila Is něco zjistit.

„Umím se bránit!“ prohlásil James.

„Před čím?“ zeptala se nevinně Is.

„Však víš!“

„Co před námi tajíš?“

„Námi?! Jsi zkažená víc než jsem si myslel!“ prohlásil najednou James a odtáhl se od ní. Is se nad jeho slovy zamyslela a uvědomila si, že se skutečně změnila, ale nechápala jak to ten nový zájemce o službu pro Pána zla mohl vědět.

Pak ji ale ze zamyšlení vytrhl Pán zla, který vyzval Jamese, aby se dostavil a začal. Is samosebou taky musela opustit rozjímání a šla za Jamesem do Zahrad – samozřejmě neviditelná; ale stejně přemýšlela nad slovy toho nového, který jí trošlu připomínal jejího bratra: Harryho Pottera, ale pak zapudila myšlenky na něj a hleděla si svého úkolu.

 

Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!