Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

4.kapitola

,,Jak to myslíš, že mám sestru? A jaktože se o ní nikdy nezmínila Fleur nebo třeba Brumbál a ostatní? A proč nevyrůstala se mnou?" ptal se Harry a postupně začínal rudnout vzteky.

,,Uklidni se Harry! Tvá sestra byla největším tajemstvím tvých rodičů, o kterém věděla jen rodina, která se o ni starala a oni sami. Nikdo jiný!" uklidnovala Harryho tajemná dívka a položila Harrymu ruce na spánky.

Harrymu se zatočila hlava, ale tajemný hlas v jeho hlavě mu řekl:,,Nebran se, protože pak to bude bolet! Pamatuj já ti chci pomoci a tohle je jediný způsob jak ti vše vysvětlit tak, že mi budeš věřit a nebudeš si myslet, že jsem jen blábolící šílenec!" a Harry uposlechl a nechal do své hlavy vstupovat vzpomínky, které mu nepatřily a nebyly ani osoby, která mu je přenesla do hlavy!

Najednou se ocitl ve společnosti svých rodičů v těle nějakého, jemu neznámého, muže a oni mluvili o tom, že on už ví o věštbě a také ví o tom, kde se ukrývají, a proto tam nejsou v bezpečí oni a už vůbec ne jejich děti, které se nedávno narodily. ,,Vem Isinku s sebou a pamatuj si, že se se svým bratrem musí setkat až v den jejich sedmnáctých narozenin, protože až tehdy oba budou mít svou schopnost a nejenže lépe pochopí, ale také se vyplní mé kouzlo a oni budou míti v hlavě naše vzpomínky a tak budou chápat naše činy i své skutečné poslání!" řekla Lily a podala mu malou holčičku s tmavě hnědýma očkama a čupřinou ryšavých vlasů a srdceryvně plakala! ,,Lily, vy oba víte, že to nemusíte dělat!" chtěl jí dítě vrátit muž, v jehož těle Harry byl, ale ona jej zastavila:,,Musíme! Nezapomen co viděl Remus...musí to tak být, jinak se stane něco hodně zlého pro celý svět! Sbohem řekni jí, že jsme ji oba milovali stejně jako Harryho!" a i se svým manželem se přemístila jinam.

Po této scénce se Harry přemístil na jiné místo a také v čase zpátky - byl v Bradavicích, přesněji řečeno v ředitelně, kde bylo celkem sedm lidí - Albus Brumbál, Minerva McGonagalová, Sirius Black, Remus Lupin, Lily (vdaná) Potterová, James Potter a nějaký muž, kterého Harry neznal.

,,Vítám vás tu mí noví věrní: Lily Evansová, Jamesi Pottere, Remusi Lupine a Siriusi Blacku! Profesorku McGonagalovou jistě znáte a mne taktéž, tak mi tedy dovolte představit vám pana Pettera Ogdena! Na začátek bych vám chtěl jenom říci, že vše co se zde bude dít musí zůstat v úplné tajnosti a vy se o tom smíte bavit pouze mezi sebou, i kdybyste se rozhodli tak, že byste nechtěli mít tu zodpovědnost, i když tak se ještě nikdo z nás nerozhodl!
Začneme tedy od začátku: jak jistě víte, tak na začátku všech věků bylo sedm rodů, znichž každý měl dva dědice, kteří se sami od sebe hodně lišili..." mluvil Brumbál a všem v místnosti vyprávěl o řádu rytířů dobra a zla, kteří měli ochranovat a udržet svět takový jaký byl.
Každý z těch řádů měl sedm členů pocházejících z těch počátečních rodů a každý měl svou specifickou schopnost, která po jeho smrti vnikla do dědice, kterého si ustanovil už při jeho narození, a který s ním musel být pokrevně spřízněný.
Základních schopností bylo sedm a všechny je měli rytíři dobra, nebot' rytíři zla byli pouze mocní bojovníci, zatímco to z druhé strany měli ochranovat bezpečí okolí všech žijících bytostí, i když to díky mudlům šlo velice těžko.
Ti z dobré strany měli tyhle schopnosti: telepatie, telekineze, věštění a předpovídání budoucnosti; tohle ovládali na té nejvyšší úrovni a vůbec se to nevyrovná tomu o co se pokouší obyčejní čarodějové a zbylí čtyři čarodějové ovládali přírodní elementy: zemi, ohen, vzduch a vodu.
Brumbál jim tam pak povídal ještě spoustu dalších věcí a Harry mu pozorně naslouchal, ale po hodině mu jeho tělem, od kterého se už duševně odpoutal, projela ostrá bolest, která jej probudila a dala mu tak možnost nahlédnout do tváře útočníkovi...
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!