Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

6.kapitola

Harry se překvapeně otočil a naskytl se mu pohled na polopřeměneného Fenrira Šedohřbeta, který se postupně měnil na vlkodlaka.

Ihned se na Harryho vrhnul a zkoušel mu prokousnout hrdlo, ale zabránil mu v tom světelný paprsek, který po něm hodila Harryho přítelkyně, kterou ale vzápětí strhlo k zemi několik dalších, již přeměnených, vlkodlaků, kteří přišli zároven s Šedohřbetem a až ted' začali útočit.

Fenrir chtěl dál pokračovat ve své práci, ale Harry jej omráčil stejným tajemným kouzlem jako předtím Smrtijedy a chtěl pomoci té dívce, ale několik těch stvůr mu zastoupilo cestu a jako jeden muž začali útočit, jenže se v Harrym přepočítali, nebot' je  v okamžiku všechny do jednoho omráčil, ale stejně už bylo pozdě!

Ta dívka ležela na zemi a z tváře se jí pomalu sesula kápě a Harry viděl, že se neuvěřitelně podobá jeho matce a pak mu to došlo: byla to jeho sestra Isabel, kterou vůbec neznal, ale i přes dlouhé odloučení mu byla blízká!

,,Neeeeeeeeeeeeeeeeee!" vykřikl Harry a vrhnul se k ní, nebot' viděl rány, které jí vlkodlaci způsobili!

Isabel měla rozpáranou celou jednu nohu a ruku a pomalu jí z těch ran vytékala rudá krev, jejíž proud postupně sílil a zmáčel tak Harrymu podlahu v pokoji.

Když k ní Harry doběhl a sundal jí poškozenou látku z ran, aby zjistil co všechno jí vlkodlaci provedli, tak se dvojnásobně zhrozil, protože takhle zblízka ty rány vypadaly hrůzostrašně, chtěl jí je vyléčit, jenomže zrovna v té chvíli co si vzpomněl na ti správnou formuli, na něj znovu zaútočily ty příšery, jenže Harry, na kterého už toho bylo trochu moc, si stoupnul zvedl ruce, ze kterých mu vyletěly slabě bzučící světle modré paprsky a všechny nepřátele co zrovna byli v domě, zasáhla neuvěřitelná bolest hlavy, při které se nemohli vůbec pohnout, a Harry se znovu otočil ke své sestře a čekalo ho překvapení...

Isabel měla pořád zavřené oči, ale najednou se začala vznášet a do obličeje se jí postupně vracela zdravá barva, i když rány pořád krvácely. Po několika sekundách dokonce otevřela oči.

,,C-co se stalo Harry? Proč se vznáším? A proč je mi, pro všechno na světě, tak blbě, jako bych byla hoodně nemocná?" ptala se Isabel, ale Harry si položil prst na ústa.

,,Vtrhli sem vlkodlaci a pěkně tě zřídili! Nějakým zvláštním způsobem jsem je vyřídil, pak se otočil a ty ses vznášela jakoby nic a vypadalas fakt zdravě až na to, že ti pořád krvácely ty rány, má milá sestřičko!" prohlásil Harry a čekal na to co udělá, až zjistí, že ví kdo to je, ale ona se vůbec netvářila překvapeně.

,,No ale trvalo to dost dlouho, než sis dal dvě a dvě dohromady!" zasmála se a chtěla si sednout, ale Harry jí v tom zabránil:,,Musíš ležet! Zkusím se s tebou přemístit ke svatýmu Mungovi!"

,,Ne, já nechci k Mungovi!!" vzpříčila se a chytla jej za ruku.

Harrymu se zatočila hlava a najednou omdlel...
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!