Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

7.kapitola

Harry se probral v posteli s nebesy, která stála v celkem malém pokoji,  jež měl cihlově zbarvené zdi.

U zdi, která stála přímo naproti Harryho posteli, se skvěla vysklená skřín zaplněná lahvičkami s různými lektvary a přísadami do nich! Hned vedle této obrovské skříně začínala knihovna, která zabírala jak zbytek stěny, kde byla i skřín s lektvary, tak ještě další stěnu.

Po několika sekundách se otevřely dveře, které byly přímo vedle Harryho postele, a dovnitř vešla Is.

,,Is, kde to jsme? A jak to, že můžeš normálně chodit?" zeptal se Harry a nevěřícně si ji prohlížel.

,,Já nejsem Is, ale jen její obraz, který se o tebe staral, zatímco jsi byl mimo!" prohlásil Isiin obraz a podal Harrymu sklenici s velice zvláštní modrou tekutinou.

,,Co to je?" zeptal se znovu Harry a dodal:,,Jak dlouho už tu jsem? A kde je Is?"

,,Je to lektvar, který ti dodá sílu a také po něm usneš a dozvíš se vše o tvém a Isiině úkolu! Jsi tu přesně jeden den! Is je ve svém pokoji a tohle je dům tvých rodičů!"

,,Ale vždyt' ten byl zničen!"

,,Jeho podzemní prostory ne! A ted' to už konečně vypij, musíš přece na tu svatbu!" prohlásila Is a Harry se napil a okamžitě upadl do hlubokého spánku, jako ještě nikdy!

***

Zdálo se mu o tom, jak se postupně jeho rodiče učili používat svoji schopnost: James ovládal rostliny a vše co s nimi souviselo, zatímco Lily se starala o vzduch; a oba společně studovali vše co souviselo s neverbálními zaklínadly, protože Rytíři uměli čarovat bez hůlek, což nebylo nejlepší s normálními kouzly.

Potom se dozvěděl spoustu věcí o historii toho řádu a také o svých rodičích, což ho potěšilo!

A nakonec zjistil, že každý Rytíř vždy když zjistil, kdo ve skutečnosti je, tak celý jeden den meditoval a vyráběl si něco jako zbran, která mu usnadnila používání jeho nových schopností, a kterou musel nosit pořád u sebe a nikdo mu ji nemohl ukrást! Každý měl svou vlastní, která odpovídala jeho osobnosti! Například Lily měla luk a šípy, ale ne proto, že ovládala vzduch, ale proto, že chtěla být volná; zatímco James měl sekeru, která se k jeho schopnosti vůbec nehodila!!!

Když se Harry tohle vše dozvěděl, tak se probudil!

***

V pokoji bylo vše tak, jak si to pamatoval, jen ty dveře, kterými přišel Isiin obraz byly otevřené a Harry, který byl jak úplně čilý, tak zvědavý, se zvedl z postele a vešel tam.

Když vstoupil, tak jen zatajil dech...
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!