Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

9.kapitola

Harry s Is si sedli na již připravené polštářky, překřížili nohy a zavřeli oči.

Harry nevěděl co má dělat a chtěl otevřít oči, ale zrovna v té chvíli uslyšel ve své mysli Isiin hlas.

,,At' se děje cokoli neotevírej oči a dobře mě poslouchej! Ted' je hodina, kdy je magie pro každého nejmocnější, a proto si jsem jistá, že nyní bude provádět tento rituál i Voldemort s ostatními zlými Rytíři! Sed' klidně a plně se soustřed', protože ted' jde o hodně a dělej to co ti řeknu!

Narovnej si záda a hluboce dýchej! Kašli na všechno ostatní kromě mých příkazů a mysli na svou podstatu a najdi tak zdroj své moci, ale nepolevuj a hledej dál! Musíš najít to co ti po právu náleží, tedy schopnost jednoho z rodičů, kterou ti přenechal v den své smrti!" řekla a Harry se zeptal:,,Vždyt' oni si našli nějaké dědice, kteří to po nich měli zdědit!"

,,Tak to měli udělat, jenže oni zemřeli dříve, než jejich moc byla na takové úrovni, aby se něco takového mohlo stát, a proto jejich schopnosti žijí dál, jenže ne v dědicích, ale okolo nás, takže vlastně každý, kdo od té doby prováděl tento rituál je mohl získat, jenže to nikdo nevěděl, a proto se o to ani nepokusil! Vtip je v tom, že ted¨se o to budeme pokoušet jak my, tak ti z druhé strany, tedy ti zlí, i když to vlastně není jejich skutečné jméno! Chápeš?" odpověděla a Harry řekl jen:,,Jo... připravena?"

,,Jasně!" prohlásila Is a oba se ponořili hluboko do své mysli.

Harry zprvu nevěděl co má dělat, ale pak se podíval do Isiiny mysli a udělal to co ona.

Po několika minutách už byli oba plně soustředění a na znamení toho zhasly v celé místnosti svíce, ale toho si žádný ze sourozenců nevšiml, protože se každý zaobíral svými zážitky z minulosti.

Harry ani netušil na co všechno se z dětství pamatuje a pokračoval dál.

Když došel k zážitkům z doby kdy mu byly dva roky, tak si uvědomil, že si vše pamatuje až do posledního detailu a nakonec viděl i to jak lord Voldemort zabil jeho rodiče a vzpomněl si na zařízení jeho pokoje a celého jejich domu.

Po několika dalších minutách došel až na konec svých vzpomínek, ale všimnul si, že může zajít ještě dál a najednou uviděl všechny vzpomínky svých rodičů, které byly hrozně dlouhé, ale Harry tam našel to, co celou dobu hledal...
Žádné komentáře
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!