Každý je jedinečný, ale nikdo jediný

Mezi láskou a nenávistí je jen tenká čára!

Novinky

Anketa

Líbí se vám moje povídky?

Jsou odporný!!! (3258)
 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3452)
 

Ne (3430)
 

Z diskuze...

Kalendář

Statistika

Spousta tajemství!

Epilog

Ještě jsem napsala Epilog... doufám, že ho neodsoudíte a ani konec mý povídky... ale už teď vám můžu říct, že bude pokračování... těšte se!

Chcete vědět, jak to bylo dál??? Jak myslíte:

 

Harry se oženil s Ginny a Ron si konečně vzal Hermionu… Rytíři pochytali všechny zbývající Smrtijedy a pak se rozešli…

Ginny s Harrym klidně vychovávali Ellie a své dvě děti!

 

Všichni žili šťastně… tedy skoro všichni… Draca trápily výčitky svědomí a s nikým se nechtěl stýkat… byl šíleně osamocený… stýskalo se mu po Is neuvěřitelným způsobem… vždy když si na ni vzpomněl, tak jej začalo bolet srdce… bylo to horší než kletba Cruciatus od Pána zla!

 

Celá kouzelnický svět oslavoval Potterovi a Rytíře… zlo bylo poraženo… konečně zmizel lord Voldemort i jeho věrní Smrtijedi… byli zastaveni nejstarším a nejčistším kouzlem z bílé magie, na nějž bylo použito mnoho dobra… ovšem kde je dobro je i zlo… jestliže něco převládá, tak se opět musí objevit něco, aby se váhy světa vyrovnaly… to něco vznikalo v někom, když se tohle všechno stalo… ten někdo moc trpěl a byl připraven udělat něco co by překročilo hranice tohoto světa až do záhrobí… ale až po nějaké době… zatím se všichni opájeli pocitem bezpečí, který měl vydržet ještě dlouho…

Zlo nezmizelo… je to součást každého z nás… záleží jen na nás, kdy se plně projeví…

 

 

Poslední komentáře
18.06.2012 04:30:49: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní pojištění srovnání
13.06.2012 09:34:56: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní pojištění srovnání
18.04.2012 12:51:00: Levné ubytování Kroměříž
14.11.2009 16:04:44: Máš moc hezké povídky.Nechtěla bys je uchovat na isabela45.webnode.cz je to Kartotéka Povídek.Pokud ...
 
Smrt je jen něco nového, kterého se skoro každý bojí! Povídky na této stránce NEPATŘÍ do série knih J.K.Rowlingové! Autorce a vlastníkovi těchto stránek a povídek na nich nepřinesly ani nepřináší žádný peněžitý výdělek. Autor ka si zakládá na právu na své AUTP postavy, ale ostatní patří J.K.Rowlingové!